Poniżej opisane są trzy szykowne kompozycje, które były i będą szykowne i wspaniale nadają się na imprezę komunijną:

Stylizacja na uroczystość komunijną – kolorowa bluzka oraz blade pantalony

Pomimo że stylizacja na hostie powinna być gustowna, nie rozsądnie jest przecież kapitulować z wygody, a w trakcie odpowiedniejszego samopoczucia w portkach zamiast w sukni – zadeklarować się dokładnie na ów wybór. Znane zatem w owym okresie białe dżinsy z prostymi nogawkami warto powiązać z wyjątkowo szykowną i modną bluzką. Najkorzystniejszym zestawem są gatunki przystrajane wiosennymi kwiatkami, zwierzęcym printem a także ponadczasowymi grochami. Z owym kompletem doskonale kształtuje się żakiet, cieliste szpilki, kopertówka i lekka broszka.

Stylizacja na naszą ceremonię komunijną – suknia i żakiet

Kobiety, jakie wolą ubranie kiecki zaleca się prozaiczną lazurową sukienkę połączoną z białym żakietem. Z tym układem super jednoczą się sandałki między innymi w delikatnym tonie turkusowego koloru, oraz też odpowiadająca pod koloryt mokasynów saszetka. Należy taką kreację uzupełnić o biżuterię – a najzdrowszym asortymentem wydaje się subtelny wisiorek, odpowiednio w kolorze srebrnym.

Stylizacja na ucztę komunijną – bluzka koronkowa oraz karbowana spódnica

Ubranie na komunie może być spojone z centralnych detali kreacji, takich jak dla przykładu. spokojna bluzka koronkowa. Ostatecznym spośród wskazywanych pomysłów w mojej ocenie jest zestawienie jasnej bluzki koronkowej z plisowaną spódnicą w eleganckim kolorze szmaragdowej zieleni. Ową kompozycję można uzupełnić o zamszowe czółenka pod ton kiecce, siwą kopertówkę, łagodną bransoletkę i zwykłe srebrzyste klipsy. Ta stylizacja jest zespoleniem klasyki z najświeższymi prądami.